Görüş ve Öneri

Franchıse

PidebyPide olarak, konuklarımıza, Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini, enfes bir lezzet ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Her öğün, herkes tarafından severek tüketilebilen, geleneksel bir lezzet olan pide, dışarıda tüketim alışkanlığının da artmasıyla tüketiciler için en çok tercih edilen ürünlerden biri haline geldi. PidebyPide markası olarak Türkiye genelinde 40'ın üzerinde şube ile hizmet verdiğimiz lezzet yolculuğumuza, önümüzdeki dönemde Türkiye’deki diğer illeri de kapsayarak devam etmeyi ve hızla büyümeyi planlıyoruz.

“İşin hamurunda kazanç var”

Kendi işini kurmak isteyen, kısa sürede karlı bir yatırım fırsatı arayan, gelişimin bir parçası olmak isteyen girişimciler için PidebyPide Franchise Modeli’ni oluşturduk.

PidebyPide Franchise Modeli, Baydöner ve Bursa İshakbey markalarının da sahibi olan Apaz Holding güvencesiyle girişimcilere karlı bir yatırım ve kazanç imkanı sunuyor.

Kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda tecrübeli ve bilgili profesyonel bir kadronun tam desteğini kapsayan PidebyPide Franchise Modeli, girişimciyi en doğru şekilde yönlendirme üzerine kurulmuştur.

Eğer sizde PidebyPide ailesine franchise alarak katılmak istiyorsanız franchise@pidebypide.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Franchise Formu